Turkish English Deutsch Русский Chinese عربي

Entegre Politikamız

Anasayfa Entegre Politikamız

Entegre Politikamız

ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi aracılığı ile "KALİTE'yi olmazsa olmaz bir zorunluluk" olarak görmek ve bu çerçevede; Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmak. Tekneklojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinci ile güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek. Kuruluşuöuzda çalışan pesonelin gelişimini ve kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlereönem vererek eğitimli personel ile çalışmak

ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemi aracılığı ile çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirgemek, kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmak, Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak, yasal şartlara ve mevzuata uygun çalışma şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve biçimlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek sürekli geliştirmeyi sağlamak.

İSG POLİTİKAMIZ

* Sunduğumuz hizmetlerde, müşterilerimizin, personelimizin ve diğer ilgili diğer şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve gerekli tetbirleri almak,

* İş sağlığı ve güvenliği kunusunda müşterilerimizi, personelimizi ve diğer ilgili diğer sahısların bilinçlenmesini sağlamak.

* İş sağlığı ve güvenliği sistemimizi geliştirmek ve sürekli iyileştirmek ve yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara uygun çalışmaktır.

* Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulamatmaktır.

 • Telefon Numarası

 • 0 326 614 46 00

line
 • Adres

 • Fabrika :
  Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. 8052 Sk. No: 4 ERENLER / SAKARYA
  Mağaza:
  Çay Mah. Raifpaşa Cad. No:44
  İSKENDERUN/HATAY

line
 • Adres

 • info@fiberled.com.tr